Strona Kancelarii PrawnejKancelaria koncentruje swoją działalność na świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców z branży budowlanej i deweloperskiej, a także prowadzących działalność na rynku obrotu nieruchomościami. Wśród naszych Klientów dominują spółki handlowe zajmujące się w swojej działalności gospodarczej nabywaniem nieruchomości, a następnie realizacją projektów architektoniczno - budowlanych, w szczególności wielkopowierzchniowych obiektów handlowo - usługowych, stacji paliw, galerii handlowych oraz budynków mieszkalnych. Pracą Kancelarii kieruje radca prawny Strona Kancelarii Prawnej Marcin GargasMarcin Gargas, który jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Przygotowana strona motywami graficznymi nawiązuje z jednej strony do specjalizacji Kancelarii jaką jest prawo budowlane i obrotu nieruchomościami, a z drugiej do jej lokalizacji - Poznania. Zapraszamy na stronę Kancelarii Radcy Prawnego Marcin Gargas.

 

Gdy już decyzja o założeniu własnej strony internetowej zostaje podjęta, pozostaje przed nami tylko wybór wykonawcy. Jak się jednak okazuje, nie jest to wcale takie proste, jakby się mogło wydawać. Oferty agencji interaktywnych zawierają często szereg niezrozumiałych elementów, a używane sformułowanie nie za wiele nam mówią. W takim przypadku pomocny może okazać się ten artykuł i lista elementów, na które należy zwrócić uwagę zamawiając stronę www. Zapewne nie jest ona wyczerpująca, niemniej jednak porusza szereg istotnych kwestii, które pozwolą lepiej zorientować się w temacie i podjąć właściwą decyzję. Zapraszamy do lektury !

Więcej…

 

Strona www Agencji ZatrudnieniaORGANIZER dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do oczekiwań każdego pracodawcy oferując przygotowanie i przeprowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników oraz pracowników tymczasowych,audyty pracownicze, doradztwo personalne, pośrednictwo pracy,try & hire (wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem), obsługę kadrowo-księgową oraz kooperację przy outsourcing. ORGANIZER wspiera przedsiębiorców w organizacji czasu pracy poprzez umożliwienie przeniesienia części obowiązków na pracowników tymczasowych. Pracownicy tymczasowi stanowią nieodzowne uzupełnienie zespołu stałych pracowników wpływając na poprawę wyników osiąganych przez firmę, a także na zadowolenie personelu.

Dla Integra Organizer'a przygotowaliśmy wielojęzyczny serwis internetowy. Zapraszamy na stronę agencji zatrudnienia Integra Organizer.

 

Studium dentystyczne

Policealne Studium Techniki Dentystycznej z Zielonej Góry jest jedyną szkołą w województwie lubuskim kształcącą techników dentystycznych. Cykl kształcenia trwa 5 semestrów tj. 2,5 roku w systemie dziennym, również z możliwością kształcenia osób pracujących. Zachodnie Towarzystwo Edukacyjne, założyciel Studium, powierzyło nam zadanie stworzenie serwisu internetowego szkoły. Owocem naszych prac jest utrzymana w stalowo-niebieskiej kolorystyce oficjalna witryna szkoły. Oprócz strony przygotowaliśmy również kampanię reklamową w wyszukiwarce Google mającą wspomóc rekrutację (kampania sezonowa lipiec-sierpień)

 

Kancelaria Baka Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Baka świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców, głównie działających w sektorze medycznym i farmaceutycznym. Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie. Właścicielem i założycielem Kancelarii jest radca prawny Krzysztof Baka, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego. Uczestniczył w organizowaniu systemu powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, najpierw jako prawnik Branżowej Kasy Chorych, a następnie Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową oraz zaimplementowaliśmy system szybkich płatności internetowych przelewy24.pl. Zapraszamy na stronę kancelarii

 

Kancelaria AdwokackaKolejna realizacja w Katowicach. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agnieszki Kwapień. Założeniem było stworzenie strony z jednej strony nowoczesnej, a z drugiej minimalistycznej, stonowanej i oszczędnej w formie. Na tej bazie powstała, utrzymana w stalowo-czarnej kolorystyce (z akcentami zieleni, która jest tradycyjnym kolorem adwokatów) witryna Kancelarii. Efekty naszej pracy można zobaczyć pod adresem adwokat-katowice.com.pl

 

MegasatFirma B2c-electronic GmbH powstała w 2004 roku i jest uznanym niemieckim producentem urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej własnej marki MEGASAT. Spore zainteresowanie produktami Megasat na polskim rynku skłoniło firmę do intensyfikacji działań, mających na celu zapewnienie lepszego dostępu do polskojęzycznych informacji o produktach. Jednym z głównych kanałów komunikacji z polskimi Klientami ma być strona internetowa, na której będzie można zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktów, aktualnymi wydarzeniami i innymi informacjami.

Zadanie stworzenie nowej, polskojęzycznej strony zostało powierzone naszej agencji. Efekty można ocenić na nowej stronie Megasat

 

LKS JednośćLKS JEDNOŚĆ Wieprz powstał w 1954 roku. Klub prowadzi obecnie trzy drużyny piłkarskie : seniorów, juniorów i trampkarzy.

Stworzyliśmy dla LKS-u witrynę klubową, logotyp oraz proporczyk. LKSStrona została wyposażona w komponent obsługi rozgrywek ligowych, który automatycznie (na podstawie wyników spotkań) generuje tabele, wyświetla terminarz, prezentuje statystyki spotkań itp. Zapraszamy na stronę klubu

 

Strona WWW Kancelaria WrocławKancelaria Radcy Prawnego Grażyny Ruchel powstała w 2006 roku. Kancelaria mieści się we Wrocławiu i świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla Klientów biznesowych, jak i osób fizycznych. Wiedza, jakość i doświadczenie to wartości, które charakteryzują Kancelarię, stanowią o poziomie jej usług i wyznaczają kierunek rozwoju.

Strona WWW Kancelaria WrocławKolejna realizacja Agencji Interaktywnej Aorta.pl w sercu Dolnego Śląska - Wrocławiu. Dla naszego Klienta, wrocławskiej Kancelarii Prawnej Mecenas Grażyny Ruchel wykonaliśmy utrzymaną w klasycznej tonacji i czarno-brązowo-beżowej kolorystyce stronę internetową. Efekty naszej pracy można ocenić odwiedzając stronę Kancelarii dostępną pod adresem www.kancelaria-radcaprawny.eu

 

Serwis internetowy Soho PoznańAgencja Nieruchomości SOHO świadczy usługi pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, działa jednak ona na terenie całej Polski.

Nasze zadanie polegało na stworzeniu rozbudowanego serwisu prezentującego nieruchomości, w których sprzedaży pośredniczy firma "Soho" Nieruchomości. Obiekty wystawiane na sprzedaż, bądź pod wynajem zostały podzielone na kilka kategorii tematycznych (domy, mieszkania, działki, itd.). Funkcjonalna wyszukiwarka ofert pozwala na odfiltrowanie obiektów o odpowiednim przedziale cenowym, wymaganej powierzchni, geograficznej lokalizacji, itp.

Więcej…

 

Strona internetowa Strator PoznańStrator Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług outsourcingu innym podmiotom gospodarczym w zakresie zarządzanie należnościami, obsługi prawnej w procesie odzyskiwania należności oraz kompleksowej obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej. Swoją ofertę dedykuje podmiotom z sektora B2B przeprowadzającym transakcje na warunkach kredytowych, stosowanie bowiem kredytu kupieckiego wiąże się nierozerwalnie z bardzo dużym ryzykiem związanym z niewypłacalnością odbiorców...

Dla Kancelarii Windykacyjnej Strator Sp. z o.o. wykonaliśmy kompletną stronę internetową. Jest ona dostępna pod adresem www.strator.pl

 
Więcej artykułów…