Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Sokół powstała w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie zwiększa swój potencjał i rozpoznawalność na rynku świadczonych usług.

Obszar zainteresowań Kancelarii obejmuje w szczególności zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego i korporacyjnego oraz prowadzenie spraw związanych z odzyskiwaniem przez dawnych właścicieli lub ich następców prawnych własności nieruchomości, których zostali w przeszłości pozbawieni na rzecz Skarbu Państwa, w oparciu o wadliwe decyzje i inne akty prawne wydawane przez organy administracji publicznej.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy projekt logotypu i strony internetowej. Projekt utrzymany jest w nowoczesnej konwencji z motywami graficznymi nawiązującymi do żeglugi morskiej.

 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartłomiej Trochimiuk świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Główna siedziba Kancelarii znajduje się w Celestynowie, natomiast filia w Warszawie.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wdrożylismy stronę internetową.

 

Kancelaria Prawna SzczecinKancelaria Radcy Prawnego, którą prowadzi dr Krzysztof Gorazdowski ukierunkowana jest na świadczenie profesjonalnej, rzetelnej i kompleksowej pomocy prawnej. Swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Usługi świadcone są w ramach stałych umów o współpracę jak i jednorazowych, indywidualnych zleceń lub porad prawnych. Kancelaria mieści się w Szczecinie.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę www.

 

Kancelaria Prawna SzczecinKancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Różańskiej świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także dla instytucji publicznych i innych podmiotów oczekujących rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej. Usługi świadczone są tradycyjnie, a także online, za pomocą zaimplementowanego na stronie Kancelarii systemu obsługi porad prawnych online. Siedziba Kancelarii mieści się w centrum Katowic.

Realizacja obejmowała przygotowanie strony internetowej oraz implementację systemu porad prawnych online z obsługą szybkich płatności przelewy24.pl

 

Kolejna realizacja dla Kancelarii Prawnej. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla Kancelarii Roetzel & Zieliński z Kolonii (Niemcy). Zakres zlecenia obejmował stworzenie strony internetowej Kancelarii, logotypu, wizytówek oraz papieru firmowego.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej polsko-niemieckich relacji w przestrzeni biznesowej i prywatnej. Świadczy kompleksową pomoc zarówno dla Klientów niemieckich w kwestiach związanych z prawem polskim jak i Klientów polskich na obszarze prawa niemieckiego. Wspólnikami zarządzającymi Kancelarii są radca prawny H. Rötzel, który zdobywał doświadczenie w pracy w wielu przedsiębiorstwach należących do 30 największych spółek notowanych na giełdzie frankfurckiej - DAX 30 (pełnił, między innymi, funkcję prezesa zarządu Niemieckiego Urzędu Poczty, Banku Pocztowego i Telekomunikacji) oraz adwokat dr Marcin Zieliński, specjalizujący się w zakresie polsko-niemieckich relacji prawnych.

Strona internetowa Kancelarii nawiązuje do motywów germańsko-słowiańskich (zdjęcia). Zapraszamy do odwiedzin !

 

Andrzej Sondej Spółka z o.o. to specjalistyczny zespół osób zajmujący się od wielu lat kwestiami ekonomiczno-prawnymi związanymi z niewypłacalnością przedsiębiorców i osób fizycznych, procesami oddłużeniowymi i postępowaniami upadłościowymi. Firma świadczy wszelkie usługi z zakresu doradztwa upadłościowego, analizy wypłacalności, analizy ekonomicznej, zasadności wszczęcia postępowania likwidacyjnego, upadłościowego w opcji układowej i likwidacyjnej.

Dla firmy zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę z abstrakcyjno-biznesowymi motywami graficznymi oraz projekt logotypu.

 

Kolejna realizacja w Wielkopolsce, tym razem dla Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Zwolińskiego, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej i finansowej przedsiębiorstw. Naszym zadaniem było przygotowanie witryny Kancelarii. Efektem prac jest utrzymana w nowoczesnej konwencji strona internetowa. Zapraszamy do odwiedzin !

 

Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Jeżowskiego świadczy usługi w szerokim zakresie pomocy prawnej, obejmującej zarówno wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców oraz podmiotów prawa publicznego w ich bieżącej działalności, jak i fachowe opinie i porady dotyczące szczegółowych aspektów prawa polskiego i prawa Unii Europejskiej.

Zaprojektowaliśmy kompleksowy zestaw materiałów identyfikacji wizualnej Kancelarii, począwszy na stronie internetowej, poprzez logotyp, wizytówki, papier firmowy a skończywszy na kancelaryjnym szyldzie. Ponadto zapewniliśmy również obsługę wydruków materiałów drukowanych oraz wykonanie szyldu. Zamówienie wszystkich materiałów w naszej firmie pozwoliło na wypracowanie spójnego komunikatu marketingowego. Zapraszamy na stronę Kancelarii !

 

Kancelaria Prawna Piotra Hyrlika jest ukierunkowana na obsługę głównie klientów biznesowych. Kancelaria działa od kilkunastu lat, posiada duże doświadczenie w obsłudze instytucji finansowych w zakresie spraw regulacyjnych, korporacyjnych i produktowych. Cechą wyróżniającą Kancelarię jest specjalizacja w obsłudze zakładów ubezpieczeń i ich akcjonariuszy. Właściciel Kancelarii radca prawny Piotr Hyrlik jest autorem licznych artykułów o tematyce prawno-ubezpieczeniowej publikowanych w ogólnopolskiej prasie takiej jak Rzeczpospolita czy Gazeta Prawna.

Dla Kancelarii mieliśmy przyjemność przygotować dwujęzyczną stronę ze zintegrowanym system szybkich płatności przelewy24.pl (porady prawne online).

 

Kancelaria Notarialna Notariusz Bożeny Górskiej-Wolnik świadczy kompleksowe usługi notarialne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Katowicach. Kancelaria zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w tym sporządzania aktów notarialnych (umów developerskich, spółek, protokołów, aktów poświadczenia dziedziczenia, wszelkich umów dotyczących obrotu nieruchomościami).

Dla Kancelarii przygotowaliśmy stronę internetową utrzymaną w jasnych, ciepłych i stonowanych barwach. Zapraszamy !

 

Kancelaria Adwokacka Piotr Kaczorowski, Beata Kuczewska, Magdalena Ziomek świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kancelaria mieści się w Łodzi.

Dla Kancelarii przygotowaliśmy stronę internetową, wizytówki oraz papier firmowy.

 
Więcej artykułów…