BZK Group - spółka powołana do funkcjonowania celem optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się Bakoma Sp. z o.o, Komagra Sp. z o.o., Polske Młyny S.A., Bioagra S.A. i Bioagra-Oil S.A. W imieniu i na rzecz tych spółek BZK Group przejęła skup części surowców do produkcji oraz sprzedaż wybranych produktów powstałych z ich przetworzenia. W długookresowej strategii działania BZK Group stawia przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z polskimi producentami rolnymi, upatrując w nich pewne i rzetelne źródło zaopatrzenia w poszukiwane surowce rolne.

Dla BZK wykonaliśmy witrynę korporacyjną. Założenia projektowe szczególny nacisk kładły na orientację na grupę docelową: producentów rolnych, stymulację procesów zakupowo-sprzedażowych BZK Group oraz umocnienie wizerunku BZK. Na potrzeby działu handlowo-zakupowego BZK zbudowana została przejrzysta ścieżka zakupowo-sprzedażowa stymulująca kontakt bezpośredni z przedstawicielem. Wyeksponowaliśmy walory BZK Group i spółek powiązanych (Bakoma, Komagra, Polskie Młyny, Bioagra) poprzez ukazanie ich wiarygodności, olbrzymiego potencjału, przewagi konkurencyjnej. Ważnym akcentem było także zaprezentowanie BZK jako spółki z wartościami - lojalnej i godnej zaufania.

 

BDK Legal - kancelaria adwokacka z Warszawy oferuje szeroki zakres usług prawnych świadczonych na rzecz polskich i zagranicznych klientów, odpowiadający wiedzy, indywidualnej specjalizacji i praktycznemu  doświadczeniu osób tworzących nasz zespół.

Dla BDK wykonaliśmy stronę internetową oraz projekt logo. Całość utrzymana w nowoczesnej, biznesowej konwencji.

 

Lexperts - zespół prawników specjalizujących się w kompleksowej obsłudze Klientów korporacyjnych.

Strona podkreśla dynamizm i innowacyjność Kancelarii. Rozbudowany formularz rekrutacyjny pozwala na efektywną wstępną selekcję kandydatów.

 

Małkowski | Kowalska - prężnie rozwijającą się Kancelarią, która zapewnia pomoc prawną przedsiębiorcom, instytucjom publicznym oraz osobom fizycznym.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę i logo. Odważny, przełamujący utarte konwencje design rzuca wyzwanie schematom i komunikuje innowacyjność na polu corporate law.

 

Kancelaria Adwokacka Maciej Huzior- świadczy usługi prawne zarówno na rzecz osób fizycznych, osób prawnych jak i jednostek organizacyjnych nie będących osobami prawnymi. Kancelaria mieści się w Warszawie.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową.

 

Kancelaria Adwokacka dr Leszek Nowakowski od 2007 roku świadczy szerokie spektrum usług prawnych. Kancelaria mieści się w Warszawie.

Wykonana dla Kancelarii strona internetowa odwołuje się do tradycyjnych motywów prawniczych. Utrzymana jest w ciemnozielonej kolorystyce adwokatury.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Karaś-Batko świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Kancelaria mieści się w Krakowie. Layout strony Kancelarii bazuje na motywach "krakowskich" łącząc motywy tradycyjne z nowoczesnością.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę i projekt logo.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Stępkowska-Zbrojewska ukierunkowana jest na obsługę najbardziej wymagających Klientów. Specjalizacją Kancelarii jest obsługa prawna przedsiębiorców, zwłaszcza spółek prawa handlowego.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową utrzymaną w konwencji "less is more". Przejrzystość, prymat treści nad formą i oszczędna estetyka stanowią świadomie dobrane elementy komunikacji z grupą docelową Kancelarii.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Bartuzi-Bielak świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową o ciekawym, niestandardowym układzie, a jednocześnie odwołującą się do tradycyjnych motywów prawniczych.

 

Firma Unicus powstała w odpowiedzi na stale rosnącą potrzebę uzyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, ekologicznych. Od początku istnienia w filozofię działania firmy wpisane jest nastawienie na rozwiązania, z jednej strony, proekologiczne, a z drugiej, wysoce zaawansowane technologicznie. Inwestycja w "eco" i "hightech" to inwestycja w przyszłość. W lepszą przyszłość...

Dla firmy Unicus zaprojektowaliśmy komplet materiałów identyfikacji wizualnej: stronę internetową, ulotkę, wizytówkę oraz zewnętrzną reklamę wielkoformatową.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Mytkowski świadczy pomoc prawną od 2009 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze procesu udzielania zamówień publicznych w branży IT oraz sektora bankowego. Kancelaria mieści się w Warszawie.

Projekt realizowany dla Kancelarii obejmował stworzenie strony www oraz kancelaryjnego blogu. Blog został zintegrowany z witryną tworząc funkcjonalnie i estetycznie spójną całość. Projekt utrzymany jest w nowoczesnej konwencji graficznej nawiązującej z jednej strony do logotypu kancelarii, a z drugiej do motywów graficznych kojarzonych z branżą IT (grupa docelowa Kancelarii).

 
Więcej artykułów…