Witryna LBV Polska Sp. z o.o.Firma LBV Księgowość i Doradztwo Polska Sp. z o.o. jest podmiotem należącym do niemieckiego koncernu LBV „Landwirtschaftlicher Buchführungsverband“ z siedzibą w Kiel , którego głównym obszarem działalności jest doradztwo podatkowe, finansowe, audyt księgowy dla przedsiębiorstw i podmiotów z branży rolniczej. Siedziba LBV Polska znajduje się w Szczecinie.

Więcej…

 

Strona internetowa Kancelarii Prawnej z Gorzowa WielkopolskiegoKancelaria Radcy Prawnego Oskara Hładkiego nie boi się wyzwań, jakie niesie ze sobą nowoczesność. Zdając sobie sprawę, jak ważnym i przyszłościowym medium jest Internet zdecydowała się, jako jedna z pierwszych kancelarii, przystąpić do realizowanego przez Aorta.pl projektu "Porady Prawne Online". Otwarte umysły i zaangażowanie prawników Kancelarii pozwoliło wspólnie wypracować optymalne rozwiązanie. Efektem prac jest strona firmowa Kancelarii zintegrowana z komponentem porad prawnych online i obsługą szybkich płatności internetowych za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl .

Więcej…

 

Witryna Kancelarii Prawnej Prawa Pracy z KatowicKolejna realizacja w sektorze prawnym. Tym razem pracowaliśmy dla Kancelarii Prawnej Prawo Pracy i BHP P.Pogłódek, M.Różański, której założycielami i wspólnikami są Przemysław Pogłódek i Maciej Różański – specjaliści prawa pracy, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa świadczonego na rzecz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa pracy i polityki personalnej. Zakresem działalności Kancelaria obejmuje przedsiębiorców, mających siedzibę zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami, głównie w Niemczech, Słowacji, Hiszpanii oraz w Szwecji co nadaje jej międzynarodowy wymiar.

Więcej…

 

Witryna Spółki Radców Prawnych z KatowicKolejna realizacja Agencji Interaktywnej Aorta.pl w Katowicach. Dla Spółki Radców Prawnych Wolnik, Opałko i Partnerzy wykonaliśmy, utrzymaną w dostojnej, klasycznej konwencji, stronę internetową. Nasz Klient to renomowana Kancelaria Prawna z olbrzymim doświadczeniem (Kancelaria istnieje od 1990 roku !) i doskonałą lokalizacją w ścisłym centrum Katowic. Kancelaria świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych (w tym dla spółek giełdowych, innych spółek akcyjnych, spółek z o.o. konsorcjów i sieci), a także na rzecz osób fizycznych.

Więcej…

 

Witryna S&G Inkasso Spółki z o.o. z Poznania Według statystyk tylko 12 procent firm nie ma problemów z egzekwowaniem należności. Jeśli i Państwa firma ma tego typu problemy, z pomocą śpieszy nasz nowy klient - Kancelaria windykacyjna S&G Inkasso Sp. z o. o. Spółka specjalizuje się windykacji zagranicznej - a konkretnie w zarządzaniu należnościami w polsko-niemieckich relacjach biznesowych. Polska siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, a niemiecka w Kolonii. Zakres naszych prac obejmował przygotowanie kompletnej strony internetowej spółki i przygotowanie kampanii linków sponsorowanych Google Adwords.

Więcej…

 

Strona internetowa firym M-Ekspert z GliwicKolejna realizacja na Śląsku, tym razem w Gliwicach. Dla Biura Rachunkowego M-Ekspert świadczącego usługi księgowe, podatkowe i kadrowo-płacowe dla firm i osób indywidualnych wykonaliśmy stronę internetową, wizytówkę, ulotkę, kalendarzyk reklamowy w formie plastikowej biznes karty (nowość !), szyld, teczkę ofertową oraz projekt logo. Wszystkie materiały zostały przygotowane na gotowo (wydrukowane w profesjonalnej, współpracującej z nami drukarni).

Więcej…

 

Strona www Dla nowopowstałego salonu sukni ślubnych "Lejdis" z Milówki (Żywiecczyzna) zaprojektowaliśmy komplet materiałów marketingowych: stronę www, wizytówkę, ulotkę, plakat i baner reklamowy. Dzięki powierzeniu nam wykonania tak szerokiej gamy produktów reklamowych nasz Klient zbudował spójny w formie i treści przekaz marketingowy. Realizacją zlecenia zajęliśmy się kompleksowo od A do Z - Klient otrzymał komplet (wydrukowanych) materiałów i opublikowaną w Internecie stronę www.

Więcej…

 

Strona www Kancelarii Prawnej z KatowicKancelaria Radcy Prawnego Mecenas Barbary Sobczyk świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, a specjalizuje się głównie w sprawach związanych z prawem cywilnym, majątkowym i rodzinnym. Siedziba Kancelarii znajduje się w stolicy Śląska - Katowicach. Jest to kolejna, otwarta na Świat, kancelaria, która zdecydowała się na uczestnictwo w projekcie "Porady Prawne Online".

Więcej…

 

Idąc z duchem czasu i nowoczesnymi trendami webdesignu postanowiliśmy nieco odświeżyć layout graficzny i zawartość merytoryczną naszej strony. Jak zawsze, w przypadku naszych realizacji, nadrzędnym celem jest czytelność przekazu i prymat treści nad formą. Mamy nadzieję, że nasza nowa strona przypadnie Państwu do gustu !

 

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że jest coraz to więcej rzeczy, którymi chcielibyśmy się podzielić. Dlatego postanowiliśmy uruchomić nowy kanał komunikacji - tak popularny w dzisiejszych czasach - blog. Będziemy tu pisali o tym, co nowego w Aorta.pl, publikowali informacje o najnowszych promocjach i prezentowali bieżące realizacje. Oprócz tego zamierzamy stworzyć, zorientowaną na klientów, bazę wiedzy w kwestiach związanych z tworzeniem stron, marketingiem internetowym i innymi aspektami obecności firmy w Internecie. Mamy nadzieję, że informacje tu publikowane pozwolą naszym obecnym i przyszłym klientom zyskać lepszą orientację w wirtualnej przestrzeni Internetu i wykorzystać tą nową wiedzę do realizacji swoich celów biznesowych. Zapraszamy do lektury bloga Aorta.pl !