Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Jeżowskiego świadczy usługi w szerokim zakresie pomocy prawnej, obejmującej zarówno wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców oraz podmiotów prawa publicznego w ich bieżącej działalności, jak i fachowe opinie i porady dotyczące szczegółowych aspektów prawa polskiego i prawa Unii Europejskiej.

Zaprojektowaliśmy kompleksowy zestaw materiałów identyfikacji wizualnej Kancelarii, począwszy na stronie internetowej, poprzez logotyp, wizytówki, papier firmowy a skończywszy na kancelaryjnym szyldzie. Ponadto zapewniliśmy również obsługę wydruków materiałów drukowanych oraz wykonanie szyldu. Zamówienie wszystkich materiałów w naszej firmie pozwoliło na wypracowanie spójnego komunikatu marketingowego. Zapraszamy na stronę Kancelarii !

 

Kancelaria Prawna Piotra Hyrlika jest ukierunkowana na obsługę głównie klientów biznesowych. Kancelaria działa od kilkunastu lat, posiada duże doświadczenie w obsłudze instytucji finansowych w zakresie spraw regulacyjnych, korporacyjnych i produktowych. Cechą wyróżniającą Kancelarię jest specjalizacja w obsłudze zakładów ubezpieczeń i ich akcjonariuszy. Właściciel Kancelarii radca prawny Piotr Hyrlik jest autorem licznych artykułów o tematyce prawno-ubezpieczeniowej publikowanych w ogólnopolskiej prasie takiej jak Rzeczpospolita czy Gazeta Prawna.

Dla Kancelarii mieliśmy przyjemność przygotować dwujęzyczną stronę ze zintegrowanym system szybkich płatności przelewy24.pl (porady prawne online).

 

Kancelaria Notarialna Notariusz Bożeny Górskiej-Wolnik świadczy kompleksowe usługi notarialne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Katowicach. Kancelaria zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w tym sporządzania aktów notarialnych (umów developerskich, spółek, protokołów, aktów poświadczenia dziedziczenia, wszelkich umów dotyczących obrotu nieruchomościami).

Dla Kancelarii przygotowaliśmy stronę internetową utrzymaną w jasnych, ciepłych i stonowanych barwach. Zapraszamy !

 

Kancelaria Adwokacka Piotr Kaczorowski, Beata Kuczewska, Magdalena Ziomek świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kancelaria mieści się w Łodzi.

Dla Kancelarii przygotowaliśmy stronę internetową, wizytówki oraz papier firmowy.

 

Kolejny projekt w branży prawnej. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla doświadczonej warszawskiej Kancelarii Prawniczej IURIDICA®. IURIDICA przez ponad 20 lat istnienia utworzyła w sumie kilkaset spółek prawa handlowego, pracowała dla instytucji z trzech kontynentów i sporządziła ponad dziesięć tysięcy różnych wzorów umów i aktów prawnych.

Na zlecenie Kancelarii stworzyliśmy stronę internetową wyposażoną w funkcjonalność porad prawnych online zintegrowanych z serwisem przelewy24.pl.

 

Przedsiębiorstwo MDM Polska Sp. z o.o.. jest firmą działającą na rynku od 2010 r., oferującą szeroki wachlarz wyrobów i usług dla wielu gałęzi przemysłu, w tym głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Wiodącą specjalnością przedsiębiorstwa są różnego rodzaju systemy transportu technologicznego. Firma jest obecna przy realizacji projektów we wszystkich czołowych fabrykach samochodów w Europie Rosji i Chinach. Współpracuje z uznanymi firmami zachodnimi przy projektowaniu, produkcji i montażu urządzeń transportu technologicznego dla fabryk w Polsce, Rosji, Niemczech, Ukrainie, Serbii, Włoszech oraz na Węgrzech.

Dla spółki przygotowaliśmy stronę internetową w trzech wersjach językowych.

 

Strona internetowa Kancelaria PrawniczejKancelaria Prawnicza radcy prawnego Marcina Dutkiewicza z Katowic działa z myślą o profesjonalnej i rzetelnej obsłudze prawnej przedsiębiorców, jak również osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb stanowi podstawę działania kancelarii. Ważna jest bowiem nie tylko merytoryczna ocena sprawy, ale także dokładne poznanie oczekiwań klienta. Prawnicy świadczący w kancelarii pomoc prawną posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego, ale także i w sprawach klientów indywidualnych, Kancelaria Prawnicza z Katowicdotyczących m.in. prawa rodzinnego, spadkowego, konsumenckiego oraz sporów sądowych.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową, projekt logotypu oraz wizytówki. Całość jest utrzymana w nowoczesnej aczkolwiek eleganckiej i wyważonej konwencji wizualnej mającej podkreślić charakter Kancelarii. Zapraszamy na stronę Kancelarii.

 

Strona internetowa firmy BanaszakFirma Banaszak z Poznania specjalizuje się w produkcji prasek hydraulicznych, prasek mechanicznych oraz narzędzi do prac kablowych i sieciowych. Stanowi to podstawę działalności od 40 lat w ponad 60-cioletniej historii firmy (rok założenia 1947). Długoletnie doświadczenie i współpraca z Zakładami Energetycznymi w Polsce, pozwala nam na stałe rozszerzanie i unowocześnianie naszych produktów. Dzięki temu praski i narzędzia firmy BANASZAK mają powszechne i wszechstronne zastosowanie zapewniając wysoką jakość wykonywanych prac kablowych i sieciowych.

Dla firmy Banaszak wykonaliśmy rozbudowaną stronę firmową prezentującą bogaty asortyment produktów i będącą źródłem informacji na temat spółki. Aby zobrazować powiązania pomiędzy poszczególnymi produktami firmy na stronie zamieszczone zostały, wykonywane w technologii flash, interaktywne mapy produktów. Zapraszamy na stronę firmy Banaszak

 

Strona Kancelarii PrawnejKancelaria koncentruje swoją działalność na świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców z branży budowlanej i deweloperskiej, a także prowadzących działalność na rynku obrotu nieruchomościami. Wśród naszych Klientów dominują spółki handlowe zajmujące się w swojej działalności gospodarczej nabywaniem nieruchomości, a następnie realizacją projektów architektoniczno - budowlanych, w szczególności wielkopowierzchniowych obiektów handlowo - usługowych, stacji paliw, galerii handlowych oraz budynków mieszkalnych. Pracą Kancelarii kieruje radca prawny Strona Kancelarii Prawnej Marcin GargasMarcin Gargas, który jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Przygotowana strona motywami graficznymi nawiązuje z jednej strony do specjalizacji Kancelarii jaką jest prawo budowlane i obrotu nieruchomościami, a z drugiej do jej lokalizacji - Poznania. Zapraszamy na stronę Kancelarii Radcy Prawnego Marcin Gargas.

 

Gdy już decyzja o założeniu własnej strony internetowej zostaje podjęta, pozostaje przed nami tylko wybór wykonawcy. Jak się jednak okazuje, nie jest to wcale takie proste, jakby się mogło wydawać. Oferty agencji interaktywnych zawierają często szereg niezrozumiałych elementów, a używane sformułowanie nie za wiele nam mówią. W takim przypadku pomocny może okazać się ten artykuł i lista elementów, na które należy zwrócić uwagę zamawiając stronę www. Zapewne nie jest ona wyczerpująca, niemniej jednak porusza szereg istotnych kwestii, które pozwolą lepiej zorientować się w temacie i podjąć właściwą decyzję. Zapraszamy do lektury !

Więcej…

 

Strona www Agencji ZatrudnieniaORGANIZER dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do oczekiwań każdego pracodawcy oferując przygotowanie i przeprowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników oraz pracowników tymczasowych,audyty pracownicze, doradztwo personalne, pośrednictwo pracy,try & hire (wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem), obsługę kadrowo-księgową oraz kooperację przy outsourcing. ORGANIZER wspiera przedsiębiorców w organizacji czasu pracy poprzez umożliwienie przeniesienia części obowiązków na pracowników tymczasowych. Pracownicy tymczasowi stanowią nieodzowne uzupełnienie zespołu stałych pracowników wpływając na poprawę wyników osiąganych przez firmę, a także na zadowolenie personelu.

Dla Integra Organizer'a przygotowaliśmy wielojęzyczny serwis internetowy. Zapraszamy na stronę agencji zatrudnienia Integra Organizer.