Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Jeżowskiego świadczy usługi w szerokim zakresie pomocy prawnej, obejmującej zarówno wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców oraz podmiotów prawa publicznego w ich bieżącej działalności, jak i fachowe opinie i porady dotyczące szczegółowych aspektów prawa polskiego i prawa Unii Europejskiej.

Zaprojektowaliśmy kompleksowy zestaw materiałów identyfikacji wizualnej Kancelarii, począwszy na stronie internetowej, poprzez logotyp, wizytówki, papier firmowy a skończywszy na kancelaryjnym szyldzie. Ponadto zapewniliśmy również obsługę wydruków materiałów drukowanych oraz wykonanie szyldu. Zamówienie wszystkich materiałów w naszej firmie pozwoliło na wypracowanie spójnego komunikatu marketingowego. Zapraszamy na stronę Kancelarii !

 

Kancelaria Prawna Piotra Hyrlika jest ukierunkowana na obsługę głównie klientów biznesowych. Kancelaria działa od kilkunastu lat, posiada duże doświadczenie w obsłudze instytucji finansowych w zakresie spraw regulacyjnych, korporacyjnych i produktowych. Cechą wyróżniającą Kancelarię jest specjalizacja w obsłudze zakładów ubezpieczeń i ich akcjonariuszy. Właściciel Kancelarii radca prawny Piotr Hyrlik jest autorem licznych artykułów o tematyce prawno-ubezpieczeniowej publikowanych w ogólnopolskiej prasie takiej jak Rzeczpospolita czy Gazeta Prawna.

Dla Kancelarii mieliśmy przyjemność przygotować dwujęzyczną stronę ze zintegrowanym system szybkich płatności przelewy24.pl (porady prawne online).

 

Kancelaria Notarialna Notariusz Bożeny Górskiej-Wolnik świadczy kompleksowe usługi notarialne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Katowicach. Kancelaria zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w tym sporządzania aktów notarialnych (umów developerskich, spółek, protokołów, aktów poświadczenia dziedziczenia, wszelkich umów dotyczących obrotu nieruchomościami).

Dla Kancelarii przygotowaliśmy stronę internetową utrzymaną w jasnych, ciepłych i stonowanych barwach. Zapraszamy !

 

Kancelaria Adwokacka Piotr Kaczorowski, Beata Kuczewska, Magdalena Ziomek świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kancelaria mieści się w Łodzi.

Dla Kancelarii przygotowaliśmy stronę internetową, wizytówki oraz papier firmowy.

 

Kolejny projekt w branży prawnej. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla doświadczonej warszawskiej Kancelarii Prawniczej IURIDICA®. IURIDICA przez ponad 20 lat istnienia utworzyła w sumie kilkaset spółek prawa handlowego, pracowała dla instytucji z trzech kontynentów i sporządziła ponad dziesięć tysięcy różnych wzorów umów i aktów prawnych.

Na zlecenie Kancelarii stworzyliśmy stronę internetową wyposażoną w funkcjonalność porad prawnych online zintegrowanych z serwisem przelewy24.pl.

 

Przedsiębiorstwo MDM Polska Sp. z o.o.. jest firmą działającą na rynku od 2010 r., oferującą szeroki wachlarz wyrobów i usług dla wielu gałęzi przemysłu, w tym głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Wiodącą specjalnością przedsiębiorstwa są różnego rodzaju systemy transportu technologicznego. Firma jest obecna przy realizacji projektów we wszystkich czołowych fabrykach samochodów w Europie Rosji i Chinach. Współpracuje z uznanymi firmami zachodnimi przy projektowaniu, produkcji i montażu urządzeń transportu technologicznego dla fabryk w Polsce, Rosji, Niemczech, Ukrainie, Serbii, Włoszech oraz na Węgrzech.

Dla spółki przygotowaliśmy stronę internetową w trzech wersjach językowych.

 

Strona internetowa Kancelaria PrawniczejKancelaria Prawnicza radcy prawnego Marcina Dutkiewicza z Katowic działa z myślą o profesjonalnej i rzetelnej obsłudze prawnej przedsiębiorców, jak również osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb stanowi podstawę działania kancelarii. Ważna jest bowiem nie tylko merytoryczna ocena sprawy, ale także dokładne poznanie oczekiwań klienta. Prawnicy świadczący w kancelarii pomoc prawną posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego, ale także i w sprawach klientów indywidualnych, Kancelaria Prawnicza z Katowicdotyczących m.in. prawa rodzinnego, spadkowego, konsumenckiego oraz sporów sądowych.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową, projekt logotypu oraz wizytówki. Całość jest utrzymana w nowoczesnej aczkolwiek eleganckiej i wyważonej konwencji wizualnej mającej podkreślić charakter Kancelarii. Zapraszamy na stronę Kancelarii.

 

Strona internetowa firmy BanaszakFirma Banaszak z Poznania specjalizuje się w produkcji prasek hydraulicznych, prasek mechanicznych oraz narzędzi do prac kablowych i sieciowych. Stanowi to podstawę działalności od 40 lat w ponad 60-cioletniej historii firmy (rok założenia 1947). Długoletnie doświadczenie i współpraca z Zakładami Energetycznymi w Polsce, pozwala nam na stałe rozszerzanie i unowocześnianie naszych produktów. Dzięki temu praski i narzędzia firmy BANASZAK mają powszechne i wszechstronne zastosowanie zapewniając wysoką jakość wykonywanych prac kablowych i sieciowych.

Dla firmy Banaszak wykonaliśmy rozbudowaną stronę firmową prezentującą bogaty asortyment produktów i będącą źródłem informacji na temat spółki. Aby zobrazować powiązania pomiędzy poszczególnymi produktami firmy na stronie zamieszczone zostały, wykonywane w technologii flash, interaktywne mapy produktów. Zapraszamy na stronę firmy Banaszak

 

Strona Kancelarii PrawnejKancelaria koncentruje swoją działalność na świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców z branży budowlanej i deweloperskiej, a także prowadzących działalność na rynku obrotu nieruchomościami. Wśród naszych Klientów dominują spółki handlowe zajmujące się w swojej działalności gospodarczej nabywaniem nieruchomości, a następnie realizacją projektów architektoniczno - budowlanych, w szczególności wielkopowierzchniowych obiektów handlowo - usługowych, stacji paliw, galerii handlowych oraz budynków mieszkalnych. Pracą Kancelarii kieruje radca prawny Strona Kancelarii Prawnej Marcin GargasMarcin Gargas, który jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Przygotowana strona motywami graficznymi nawiązuje z jednej strony do specjalizacji Kancelarii jaką jest prawo budowlane i obrotu nieruchomościami, a z drugiej do jej lokalizacji - Poznania. Zapraszamy na stronę Kancelarii Radcy Prawnego Marcin Gargas.

 

Strona www Agencji ZatrudnieniaORGANIZER dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do oczekiwań każdego pracodawcy oferując przygotowanie i przeprowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników oraz pracowników tymczasowych,audyty pracownicze, doradztwo personalne, pośrednictwo pracy,try & hire (wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem), obsługę kadrowo-księgową oraz kooperację przy outsourcing. ORGANIZER wspiera przedsiębiorców w organizacji czasu pracy poprzez umożliwienie przeniesienia części obowiązków na pracowników tymczasowych. Pracownicy tymczasowi stanowią nieodzowne uzupełnienie zespołu stałych pracowników wpływając na poprawę wyników osiąganych przez firmę, a także na zadowolenie personelu.

Dla Integra Organizer'a przygotowaliśmy wielojęzyczny serwis internetowy. Zapraszamy na stronę agencji zatrudnienia Integra Organizer.

 

Studium dentystyczne

Policealne Studium Techniki Dentystycznej z Zielonej Góry jest jedyną szkołą w województwie lubuskim kształcącą techników dentystycznych. Cykl kształcenia trwa 5 semestrów tj. 2,5 roku w systemie dziennym, również z możliwością kształcenia osób pracujących. Zachodnie Towarzystwo Edukacyjne, założyciel Studium, powierzyło nam zadanie stworzenie serwisu internetowego szkoły. Owocem naszych prac jest utrzymana w stalowo-niebieskiej kolorystyce oficjalna witryna szkoły. Oprócz strony przygotowaliśmy również kampanię reklamową w wyszukiwarce Google mającą wspomóc rekrutację (kampania sezonowa lipiec-sierpień)

 
Więcej artykułów…