Kancelaria Baka Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Baka świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców, głównie działających w sektorze medycznym i farmaceutycznym. Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie. Właścicielem i założycielem Kancelarii jest radca prawny Krzysztof Baka, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego. Uczestniczył w organizowaniu systemu powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, najpierw jako prawnik Branżowej Kasy Chorych, a następnie Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dla Kancelarii wykonaliśmy stronę internetową oraz zaimplementowaliśmy system szybkich płatności internetowych przelewy24.pl. Zapraszamy na stronę kancelarii

 

Kancelaria AdwokackaKolejna realizacja w Katowicach. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agnieszki Kwapień. Założeniem było stworzenie strony z jednej strony nowoczesnej, a z drugiej minimalistycznej, stonowanej i oszczędnej w formie. Na tej bazie powstała, utrzymana w stalowo-czarnej kolorystyce (z akcentami zieleni, która jest tradycyjnym kolorem adwokatów) witryna Kancelarii. Efekty naszej pracy można zobaczyć pod adresem adwokat-katowice.com.pl

 

MegasatFirma B2c-electronic GmbH powstała w 2004 roku i jest uznanym niemieckim producentem urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej własnej marki MEGASAT. Spore zainteresowanie produktami Megasat na polskim rynku skłoniło firmę do intensyfikacji działań, mających na celu zapewnienie lepszego dostępu do polskojęzycznych informacji o produktach. Jednym z głównych kanałów komunikacji z polskimi Klientami ma być strona internetowa, na której będzie można zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktów, aktualnymi wydarzeniami i innymi informacjami.

Zadanie stworzenie nowej, polskojęzycznej strony zostało powierzone naszej agencji. Efekty można ocenić na nowej stronie Megasat

 

LKS JednośćLKS JEDNOŚĆ Wieprz powstał w 1954 roku. Klub prowadzi obecnie trzy drużyny piłkarskie : seniorów, juniorów i trampkarzy.

Stworzyliśmy dla LKS-u witrynę klubową, logotyp oraz proporczyk. LKSStrona została wyposażona w komponent obsługi rozgrywek ligowych, który automatycznie (na podstawie wyników spotkań) generuje tabele, wyświetla terminarz, prezentuje statystyki spotkań itp. Zapraszamy na stronę klubu

 

Strona WWW Kancelaria WrocławKancelaria Radcy Prawnego Grażyny Ruchel powstała w 2006 roku. Kancelaria mieści się we Wrocławiu i świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla Klientów biznesowych, jak i osób fizycznych. Wiedza, jakość i doświadczenie to wartości, które charakteryzują Kancelarię, stanowią o poziomie jej usług i wyznaczają kierunek rozwoju.

Strona WWW Kancelaria WrocławKolejna realizacja Agencji Interaktywnej Aorta.pl w sercu Dolnego Śląska - Wrocławiu. Dla naszego Klienta, wrocławskiej Kancelarii Prawnej Mecenas Grażyny Ruchel wykonaliśmy utrzymaną w klasycznej tonacji i czarno-brązowo-beżowej kolorystyce stronę internetową. Efekty naszej pracy można ocenić odwiedzając stronę Kancelarii dostępną pod adresem www.kancelaria-radcaprawny.eu

 

Serwis internetowy Soho PoznańAgencja Nieruchomości SOHO świadczy usługi pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, działa jednak ona na terenie całej Polski.

Nasze zadanie polegało na stworzeniu rozbudowanego serwisu prezentującego nieruchomości, w których sprzedaży pośredniczy firma "Soho" Nieruchomości. Obiekty wystawiane na sprzedaż, bądź pod wynajem zostały podzielone na kilka kategorii tematycznych (domy, mieszkania, działki, itd.). Funkcjonalna wyszukiwarka ofert pozwala na odfiltrowanie obiektów o odpowiednim przedziale cenowym, wymaganej powierzchni, geograficznej lokalizacji, itp.

Więcej…

 

Strona internetowa Strator PoznańStrator Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług outsourcingu innym podmiotom gospodarczym w zakresie zarządzanie należnościami, obsługi prawnej w procesie odzyskiwania należności oraz kompleksowej obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej. Swoją ofertę dedykuje podmiotom z sektora B2B przeprowadzającym transakcje na warunkach kredytowych, stosowanie bowiem kredytu kupieckiego wiąże się nierozerwalnie z bardzo dużym ryzykiem związanym z niewypłacalnością odbiorców...

Dla Kancelarii Windykacyjnej Strator Sp. z o.o. wykonaliśmy kompletną stronę internetową. Jest ona dostępna pod adresem www.strator.pl

 

Ulotka reklamowa Profit RacibórzBiuro Rachunkowe "Profit" Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw. Logo Profit RacibórzŚwiadczy usługi dla firm wielu różnych branż i różnej formie prawnej – od jednoosobowych działalności aż po duże spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w obsłudze księgowej Wspólnot Mieszkaniowych. Siedziba firmy "Profit" Sp. z o.o. znajduje się w Raciborzu.

Więcej…

 

Strona internetowa Kancelarii JBO Poznań Kancelaria Radców Prawnych Jakubowska-Banaszak, Ostojski i Partnerzy Spółka Partnerska jako  cel stawia sobie zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie Prawników Kancelarii pozwala na szeroką specjalizację, przez co jest ona w stanie w pełni zaspokoić potrzeby Klientów.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy kompletną Logo JBO Poznań, wyposażoną w system CMS, stronę internetową. Na stronie została zaimplementowana obsługa wielojęzyczności. Stworzyliśmy również nowy logotyp Kancelarii. To nasza kolejna realizacja w Poznaniu. Strona Kancelarii JBO dostępna jest pod adresem www.kancelaria-jbo.pl.

 

Witryna Kancelarii Prawnej Beratus z WrocławiaKancelaria Radcy Prawnego Ewy Skrzyniarz „Beratus” świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Siedziba Kancelarii znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy Odrzańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Oferta Kancelarii ma kompleksowy charakter, jednak specjalizuje się ona szczególnie w windykacji należności, prawie obrotu nieruchomościami i reprezentacji prawnej klientów zagranicznych. Strona internetowa Kancelarii została zaprojektowana i wykonana w klasycznej tonacji, korespondującej z charakterem wrocławskiego rynku.

Więcej…

 

Witryna LBV Polska Sp. z o.o.Firma LBV Księgowość i Doradztwo Polska Sp. z o.o. jest podmiotem należącym do niemieckiego koncernu LBV „Landwirtschaftlicher Buchführungsverband“ z siedzibą w Kiel , którego głównym obszarem działalności jest doradztwo podatkowe, finansowe, audyt księgowy dla przedsiębiorstw i podmiotów z branży rolniczej. Siedziba LBV Polska znajduje się w Szczecinie.

Więcej…