Kancelaria Prawna KALLEX świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań, windykacji, obrony dłużnika i prawa pracy. Kancealaria kieruje swoją ofertę zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług i zindywidualizowane podejście do każdej prowadzonej sprawy. Kancelaria mieści się w Opolu.

Projekt obejmował stworzenie logotypu oraz strony Kancelarii.

 

Sikorski, Zięty. Kancelaria Radców Prawnych" Spółka Partnerska świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną w pełnym zakresie od bieżącej obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych poprzez zastępstwo procesowe w toku postępowań sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, aż po realizację pojedynczych zleceń i kompleksowe doradztwo prawne.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę internetową. Na stronie zaimplementowany został system szybkich płatności przelewy24.pl (porady prawne online)

 

Kancelaria Prawna Protectia Sp. z o.o. specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań i kieruje swoją ofertę do Klientów biznesowych i indywidualnych. Siedziba główna Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, a oddział w Lesznie. Specjalizacją Kancelarii jest dochodzenie odszkodowań. Na tym polu posiada bogate doświadczenie i wiele wygranych spraw.

Dla Kancelarii Protectia zaprojektowaliśmy stronę firmową oraz ulotkę.

 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Napieraj świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Siedziba kancelarii znajduje się w centrum Warszawy. Priorytetem Kancelarii jest zapewnianie pomocy prawnej wysokiej jakości, dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Kancelaria nie działa schematycznie i rutynowo - zawsze dobierając optymalne środki działania do realizacji celu, jakim jest rozwiązanie problemu prawnego każdego Klienta.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę internetową.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Sokół powstała w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie zwiększa swój potencjał i rozpoznawalność na rynku świadczonych usług.

Obszar zainteresowań Kancelarii obejmuje w szczególności zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego i korporacyjnego oraz prowadzenie spraw związanych z odzyskiwaniem przez dawnych właścicieli lub ich następców prawnych własności nieruchomości, których zostali w przeszłości pozbawieni na rzecz Skarbu Państwa, w oparciu o wadliwe decyzje i inne akty prawne wydawane przez organy administracji publicznej.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy projekt logotypu i strony internetowej. Projekt utrzymany jest w nowoczesnej konwencji z motywami graficznymi nawiązującymi do żeglugi morskiej.

 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartłomiej Trochimiuk świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Główna siedziba Kancelarii znajduje się w Celestynowie, natomiast filia w Warszawie.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wdrożylismy stronę internetową.

 

Kancelaria Prawna SzczecinKancelaria Radcy Prawnego, którą prowadzi dr Krzysztof Gorazdowski ukierunkowana jest na świadczenie profesjonalnej, rzetelnej i kompleksowej pomocy prawnej. Swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Usługi świadcone są w ramach stałych umów o współpracę jak i jednorazowych, indywidualnych zleceń lub porad prawnych. Kancelaria mieści się w Szczecinie.

Dla Kancelarii zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę www.

 

Kancelaria Prawna SzczecinKancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Różańskiej świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także dla instytucji publicznych i innych podmiotów oczekujących rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej. Usługi świadczone są tradycyjnie, a także online, za pomocą zaimplementowanego na stronie Kancelarii systemu obsługi porad prawnych online. Siedziba Kancelarii mieści się w centrum Katowic.

Realizacja obejmowała przygotowanie strony internetowej oraz implementację systemu porad prawnych online z obsługą szybkich płatności przelewy24.pl

 

Kolejna realizacja dla Kancelarii Prawnej. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla Kancelarii Roetzel & Zieliński z Kolonii (Niemcy). Zakres zlecenia obejmował stworzenie strony internetowej Kancelarii, logotypu, wizytówek oraz papieru firmowego.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej polsko-niemieckich relacji w przestrzeni biznesowej i prywatnej. Świadczy kompleksową pomoc zarówno dla Klientów niemieckich w kwestiach związanych z prawem polskim jak i Klientów polskich na obszarze prawa niemieckiego. Wspólnikami zarządzającymi Kancelarii są radca prawny H. Rötzel, który zdobywał doświadczenie w pracy w wielu przedsiębiorstwach należących do 30 największych spółek notowanych na giełdzie frankfurckiej - DAX 30 (pełnił, między innymi, funkcję prezesa zarządu Niemieckiego Urzędu Poczty, Banku Pocztowego i Telekomunikacji) oraz adwokat dr Marcin Zieliński, specjalizujący się w zakresie polsko-niemieckich relacji prawnych.

Strona internetowa Kancelarii nawiązuje do motywów germańsko-słowiańskich (zdjęcia). Zapraszamy do odwiedzin !

 

Andrzej Sondej Spółka z o.o. to specjalistyczny zespół osób zajmujący się od wielu lat kwestiami ekonomiczno-prawnymi związanymi z niewypłacalnością przedsiębiorców i osób fizycznych, procesami oddłużeniowymi i postępowaniami upadłościowymi. Firma świadczy wszelkie usługi z zakresu doradztwa upadłościowego, analizy wypłacalności, analizy ekonomicznej, zasadności wszczęcia postępowania likwidacyjnego, upadłościowego w opcji układowej i likwidacyjnej.

Dla firmy zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę z abstrakcyjno-biznesowymi motywami graficznymi oraz projekt logotypu.

 

Kolejna realizacja w Wielkopolsce, tym razem dla Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Zwolińskiego, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej i finansowej przedsiębiorstw. Naszym zadaniem było przygotowanie witryny Kancelarii. Efektem prac jest utrzymana w nowoczesnej konwencji strona internetowa. Zapraszamy do odwiedzin !