Dla naszych klientów zajmujemy się także marketingiem internetowym, zwłaszcza tym zorientowanym na wyszukiwarki (na przykład Google). Bez odpowiednio zaplanowanych i przeprowadzonych działań emarketingowych osiągnięcie sukcesu w sieci jest praktycznie niemożliwe.

Co, konkretnie, oferujemy ?

Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych Google Adwords. Linki programu Google Adwords pojawiają się po prawej stronie (i czasami nad) naturalnych wyników wyszukiwania Google oraz w sieci partnerskiej Google. Jest to bardzo skuteczna metoda pozwalająca uzyskać pożądane rezultaty w relatywnie krótkim czasie, gdy tymczasem na efekty na przykład pozycjonowania trzeba czekać znacznie dłużej. W ramach tej usługi przeprowadzamy analizę słów kluczowych (keyword research), które internauci wpisują do wyszukiwarki, aby znaleźć interesującą ich usługę. Rezultatem analizy jest lista słów (a właściwie fraz), które zostaną wykorzystane w kampanii. Następnie, uruchamiamy kampanię, dopasowując optymalne koszty kliknięć dla każdej z użytych fraz. Instalujemy na stronie klienta skrypt Google Analytics, za pomocą którego będą mierzone efekty kampanii (wejścia na stronę). Dodatkowo rejestrujemy stronę klienta w programie Google Maps - z naszych doświadczeń wynika, że w przypadku firm działających lokalnie jest to bardzo efektywna forma promocji w Internecie. Po uruchomieniu kampanii, w takcie jej trwania, na bieżąco monitorujemy rezultaty i optymalizujemy ustawienia. Klient otrzymuje comiesięczne raporty odwiedzin strony.

Tworzenie efektywnych nazw internetowych (naming internetowy) i pośrednictwo w kupnie domeny z rynku wtórnego (brokering domen). Jeśli szukają Państwo dobrej domeny internetowej dla swojej działalności, to ta usługa jest właśnie dla Was. Większość dobrych, wartościowych domen jest już pozajmowanych. Postaramy się dla Państwa odszukać spośród wolnych domen te, które najbardziej optymalnie pasują do profilu Waszej działalności. Oferujemy również pośrednictwo w kupnie domen już zajętych - prezentujemy atrakcyjne oferty z wtórnego rynku domen, ustalamy potencjalne możliwości i koszty pozyskania konkretnej domeny, przeprowadzamy całą procedurę transferu domeny.

Pozycjonowanie stron internetowych. Już wkrótce, przedstawimy Państwu naszą ofertę w zakresie pozycjonowania stron www.