Chcemy Państwu zaoferować produkt kompletny - tak żeby nie musieli Państwo podejmować żadnych działań osobiście. Wszystkim zajmiemy się my, a efektem naszych prac będzie gotowa, opublikowana w Internecie strona internetowa.

Co zawiera nasza oferta ?

1. Rejestracja domeny .pl na okres roku - adresu pod którym będzie dostępna strona (np. mojanazwafirmy.pl). Taki adres wygląda profesjonalnie i korzystnie wpływa na marketingowy wizerunek firmy.

2. Udostępnienie miejsca na serwerze pod stronę na okres roku. Tak jak adresu, strona potrzebuje też miejsca, w którym może zostać ulokowana.

3. Stworzenie tekstów na stronę . Z naszych doświadczeń wynika, że Klienci nie mają czasu na tworzenie tekstów na stronę. Postanowiliśmy wyjść im na przeciw i wprowadziliśmy do naszej oferty absolutną nowość ! : kreację profesjonalnych, poprawnych marketingowo i merytorycznie tekstów.

4. Wykonanie strony www:

  • wykonanie oryginalnej szaty graficznej strony. Nie korzystamy z szablonów - tworzymy oryginalny design strony od podstaw. Mają więc Państwo gwarancję, że nikt inny nie będzie miał drugiej, tak samo wyglądającej strony, z czym się należy liczyć korzystając z szablonów stron. Co ważne - prawa autorskie do szaty graficznej strony są przekazywane na Państwa, co powinno, a często nie jest standardem w ofertach firm projektujących strony www.
  • zamieszczenie stworzonych przez nas, lub nadesłanych przez klienta tekstów
  • zamieszczenie przesłanych przez Państwa zdjęć. Na przykład zdjęcia biura firmy, pracowników, właścicieli itd. Natomiast zdjęcia o charakterze wyłącznie prezentacyjnym zapewniamy my - jest to element szaty graficznej strony.
  • zaimplementowanie profesjonalnego systemu zarządzania treścią strony (CMS) - dzięki niemu będą Państwo sami mogli w prosty sposób edytować teksty i zdjęcia na stronie oraz dodawać samodzielnie nowe artykuły (np. w dziale "aktualności"). System CMS sprawia, że edycja strony jest tak prosta jak praca z dowolnym edytorem tekstowym, na przykład takim jak MS Word.

5. Założenie firmowego konta pocztowego w zarejestrowanej domenie (np. biuro @mojanazwafirmy.pl) - takie konto wygląda poważnie dla potencjalnego klienta i jest jednym z podstawowych elementów internetowego kreowania wizerunku firmy.

6. Publikacja strony w Internecie (umieszczenie na serwerze, przypisanie do domeny) - dostarczamy kompletną usługę od A do Z, Państwo nie musicie się o nic martwić !

Zadbamy również o to, by nie zapomnieli Państwo o konieczności przedłużenia domeny i serwera. Należy to uczynić po roku. Koszty związane z przedłużaniem domeny i serwera są nierozerwalnie związane z posiadaniem strony. Bywa często tak, że klienci pozostawieni na pastwę losu przez firmę, która stworzyła stronę, po roku nie przedłużają domeny (zapominają, nie wiedzą, że trzeba to zrobić), a ich strona znika z Internetu. My po roku przypomnimy Państwu o konieczności przedłużenia - wtedy sami Państwo zdecydują, czy wolą samodzielnie przeprowadzić tą operację, czy też skorzystać z naszych usług.

Wszystko to oferujemy w ramach jednej usługi i jednej ceny !

6 powodów, dla których warto mieć stronę

1. Kompleksowe informacje o Państwa ofercie 24 godziny na dobę 365 dni w roku

2. Doskonałe narzędzie marketingowe. Można posłużyć się stroną www ogłaszając się w prasie, radiu lokalnym, internecie. Można umieścić ją na wizytówce, na której cała oferta Państwa firmy zapewne się nie zmieści.

3. Zadowoleni z Państwa usług klienci mogą polecić je znajomym odsyłając ich na stronę internetową.

4. Strona pozytywnie wpływa na wizerunek Państwa firmy

5. Doskonałe narzędzie komunikacji. Mogą Państwo sami, na bieżąco informować klientów o swoich usługach (sami mogą Państwo po zalogowaniu się na stronę edytować i dodawać tekst)

6. Możliwość pozyskania nowych klientów przez Internet