Aorta.pl zapewnia dopływ kreatywnej energii dla Twojej firmy. Zajmujemy się tworzeniem stron www i innymi działaniami marketingowymi w wirtualnej przestrzeni Internetu. Mamy zasięg ogólnopolski - projektujemy strony internetowe dla firm z całej Polski, z takich miast jak Warszawa, Poznań, Szczecin, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Łódź, Radom, Kalisz, Koszalin, Białystok, Przemyśl i wielu innych. Zobacz naszą mapę realizacji !

Co nas charakteryzuje i wyróżnia ?

Aorta.pl dostarcza kompleksowe rozwiązania. Tworzymy stronę www, implementujemy system zarządzania treścią strony, udostępniamy miejsce na serwerze, rejestrujemy domenę - adres strony internetowej, piszemy teksty na stronę, zakładamy konto pocztowe i publikujemy stronę w Internecie. To standardowy zakres naszej oferty - wszystko w cenie jednej usługi ! Dodatkowo, na życzenie klienta, zajmujemy się marketingiem internetowym.

Aorta.pl ma ogólnopolski zasięg. Realizowaliśmy projekty internetowe dla firm z całej Polski, z takich miast jak Warszawa, Poznań, Szczecin, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Łódź, Kalisz, Koszalin, Białystok, Przemyśl i wielu innych.

Aorta.pl dynamicznie się rozwija. Jesteśmy młodym zespołem, a zaufało nam już około 60 klientów z całej Polski. To motywuje nas do dalszej, jeszcze cięższej i lepszej pracy.

Aorta.pl stawia na etykę w biznesie. "Małe niewinne kłamstewka" i "drobne niedopowiedzenia" mogą przynieść jedynie krótkofalowe i pozorne zyski. Wierzymy i jesteśmy o tym absolutnie przekonani, że tylko etyczne postępowanie może prowadzić do długofalowego sukcesu. W każdym aspekcie życia, także w biznesie. "Nie owijamy w bawełnę" i jesteśmy uczciwi.

Aorta.pl mówi ludzkim głosem. Nie zarzucimy Państwa setką obcych, "nowomodnych" terminów, które nic Państwu nie mówią. Klarownie i jasno zaprezentujemy to co jest istotne. W końcu nie muszą się Państwo znać na zagadnieniach związanych z tworzeniem stron www czy marketingiem internetowym żeby zaistnieć w Internecie. My się tym dla Państwa zajmiemy !

Poprawiony (poniedziałek, 07 listopada 2011 21:46)